خانه / جنگلداری -درخت شناسی / نرم افزار پیش بینی آتش سوزی جنگل ها
نرم افزار پیش بینی آتش سوزی جنگل ها

نرم افزار پیش بینی آتش سوزی جنگل ها

کارشناسان دانشگاه کالیفرنیا نرم افزاری طراحی کرده اند که به وسیله آن می توانند در جهت حفظ محیط زیست و جلوگیری از پیشرفت آتش سوزی در مناطق طبیعی و همچنین بروز حوادث اینچنینی تلاش بیشتری بکنند. در این مطلب به تماشای چگونگی کارکرد این نرم افزار بنشینید . 
auto
 
 این نرم افزار با هدف حفظ محیط زیست، پیش بینی و جلوگیری از بلایای طبیعی طراحی شده است که انتظار می رود روز به روز پیشرفته تر و گسترده تر شود. همچنین این نرم افزار می تواند الهام بخش جوانان دیگر باشد تا در زمینه های مختلف علم، فناوری، مهندسی، کشاورزی و ریاضی ابداعات نوین خود را به دنیا معرفی کنند.

این نرم افزار در واقع شبیه سازی داده های جغرافیایی است و به این صورت کار می کند که با تصویرسازی این داده ها و سپس انتقال آن ها به صفحه، در صورتی که یک نقطه را آتش بزنید، سرعت پخش شدن و میزان تخریب منابع طبیعی را به شما نشان می دهد.طراحان این نرم افزار امیدوارند علاوه بر کمک به محیط زیست و جلوگیری از نابود شدن منابع طبیعی، به حفظ جان آتش نشانانی که در این راه از بین می روند نیز کمک کرده باشند.

منبع » http://uforestry.ir/

 

 

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا