خانه / منابع طبیعی و فضای سبز / دیوارهای سبز گل های چلسی
دیوارهای سبز گل های چلسی

دیوارهای سبز گل های چلسی

وب سایت مهندسی فضای سبز

دیوارهای عمودی گلهای چلسی یکی از زیباترین فضاهای محوطه خانه می باشد . دیوارهای سبز، علاوه بر اینکه تاثیر بسیار مثبتی بر روحیه شما می گزارد چشمان شما را از دیدن دیوارهای زشت و قدیمی ایمن می کند . در اکثر موارد طراحان فضای سبزاستفاده از گیاهان بالارونده به خصوص انگور خوداری می کنند چرا که این گونه گیاهان باعث جمع آوری پشه ها و حشرات مزاحم می شوند .

وب سایت مهندسی فضای سبز

دیوارهای سبز می توانند  در باغ های گران قیمت پر زرق و برق هم اجرا شوند، این ایده منحصر به باغهای کوچک خانگی نمی باشد .

استفاده از این دیواره ها در دفاتر کاری یک ایده فوق العاده می باشد. پس زمینه روشن و سبز و بوی گلها در محیط کاری و رنگهای گلها بر روی دیوار تابلوی را برای شما ترسیم میکند که پیکاسو هم از کشیدن آن عاجز می باشد . به خصوص اگر در دفتر یا لابی  یک آبشار مصنوعی هم بسازید قدرت این تصویر طبیعی دو چندان می شود .
وب سایت مهندسی فضای سبز

شما حتی می توانی از این دیوارها محصولی را هم بچینید ، کافی است در گوشه از حیاط نور و سایه کافی برای رشد گوجه فرنگی را مهیا کنید .

وب سایت مهندسی فضای سبز

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا