خانه / مختلف / اشک چشمان لاک پشت؛ عجیب‌ترین نوشیدنی جهان
اشک چشمان لاک پشت؛ عجیب‌ترین نوشیدنی جهان

اشک چشمان لاک پشت؛ عجیب‌ترین نوشیدنی جهان

صویر پروانه‌های رنگارنگ در پارک ملی یاسونی اکوادور درحال نوشیدن اشک چشم لاک پشتی رودخانه‌ای در هفته گذشته به یکی از تصاویر محبوب حیات‌وحش تبدیل شد.

به گزارش پاپ ساینس،‌ پروانه‌ها در پارک ملی یاسونی اکوادوردر حین نوشیدن نوشیدنی کاملا غیرعادی به سوژه عکسی پرطرفدار برای علاقمندان به محیط زیست تبدیل شدند.

پروانه‌های این تصویر درحال بازی با این لاکپشت نیستند،‌ بلکه درحال نوشیدن اشک چشم این جاندار رودخانه‌ای که بر روی بدنش خال‌های زرد‌رنگی دیده می‌شود هستند.

اشک چشم این نوع از لاک پشت غنی از مواد معدنی است که به پروانه‌ها در تولید مثل کمک می‌کند. پروانه‌ها نیز در مقابل،‌ برای قدردانی از لاک پشت به بهداشت چشم این جاندار دوزیست کمک می‌کنند.

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا