خانه / اخبار و اطلاعیه / رییس کمیسیون کشاورزی مجلس: با تشکیل وزارتخانه با محوریت منابع طبیعی موافقیم!
رییس کمیسیون کشاورزی مجلس: با تشکیل وزارتخانه با محوریت منابع طبیعی موافقیم!

رییس کمیسیون کشاورزی مجلس: با تشکیل وزارتخانه با محوریت منابع طبیعی موافقیم!

رییس کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی  در حاشیه بازدید از نمایشگاه جلوه های خدمت در منابع طبیعی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها مبنی بر اینکه مدیریت عرصه وسیع کشور نیازمند تشکیلات قوی است و آیا در برنامه ششم توسعه،  مجلس با ارتقای تشکیلات منابع طبیعی موافق است یا نه گفت:؟ ساختار تشکیلاتی منابع طبیعی متناسب با وظیفه ای که انجام می دهد نیست و نظر مجلس روی ادغام منابع طبیعی، آب و محیط زیست است و تلاش بر این است که وزارتخانه ای با محوریت منابع طبیعی شکل بگیرد.!

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها- عباس رجایی افزود: منابع طبیعی امری فرابخشی است و نباید حفاظت از این عرصه وسیع را منحصر به سازمان جنگل ها کرد و نوک پیکان را متوجه این سازمان ساخت.

رجایی تصریح کرد: در محاسبات ملی کشور و اجرای طرح های عمومی و عمرانی ارزش های اکولوژیکی و زیست محیطی منابع طبیعی لحاظ نمی شود و این یک اشکال بزرگ است.
عباس رجایی همچنین گفت: طرح های مرتعداری یکی از طرح های موفق منابع طبیعی است و هرجا منابع طبیعی صاحب پیدا کرد و دارای متولی شد خوب نتیجه گرفت.
شایان ذکر است- نمایشگاه جلوه های خدمت در منابع طبیعی به همت سازمان جنگل ها از ۲۹ آذر تا اول دی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا