خانه / اخبار و اطلاعیه / پیام رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ۹۵-۹۴
پیام رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ۹۵-۹۴

پیام رئیس دانشگاه ارومیه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ۹۵-۹۴

دانشجویان، کارکنان و اساتید بزرگوار دانشگاه ارومیه

**

خداوند مهربان را سپاسگزاریم که ملت ایران را مشمول لطف و عنایت خود قرار داد تا در منطقه ای پر تنش، با اتحاد، همدلی و همزبانی بین ملت و دولت و به لطف امنیت و آسایشی که از آن برخورداریم، سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را به نام او آغاز نماییم.

سال تحصیلی جدید در حالی آغاز می شود که این انسجام ملی و استقامتی که ملت در پشت سر رهبری در راه استیفای حقوق خود بخرج داده است، با به رسمیت شناخته شدن حقوق هسته ای توسط قدرت های جهانی به ثمر نشسته و از سوی دیگر ملت آماده حضور پرشور در انتخاباتی حساس و سرنوشت ساز شده و انشاءالله توفیقی دیگر در مسیر مشارکت اجتماعی خود ثبت خواهد نمود.

این موفقیت های بزرگ در کنار توفیقات چشمگیر دیگر در عرصه های اقتصادی و علم و فنآوری، نوید بخش آینده ای روشن برای جامعه ایرانی است. در چنین شرایطی وظیفه دانشگاهیان بعنوان طلایه داران عرصه های علم و فرهنگ و فنآوری بیش از اقشار دیگر جامعه نمود پیدا می کند. امید است آحاد دانشگاهی اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز و مدیرانی که خدمت به دانشگاهیان جزو اولین وظایف آنها است با درک موقعیت بسیار حساس زمانی و مکانی حاضر آنچه را که جامعه و میهن از آنها انتظار دارند به نحو شایسته ای انجام داده دین خود را در راه بشریت و تعالی کشور ادا نمایند.

f

 

                                                                          با آرزوی توفیقات روزافزون

                                                                          دکتر رحیم حب نقی

                                                                                   رییس دانشگاه

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا