خانه / اخبار و اطلاعیه / اختصاص ۱۴ میلیارد ریال به صیانت از منابع طبیعی آذربایجان غربی
اختصاص ۱۴ میلیارد ریال به صیانت از منابع طبیعی آذربایجان غربی

اختصاص ۱۴ میلیارد ریال به صیانت از منابع طبیعی آذربایجان غربی

 

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی از اختصاص ۱۴ میلیارد ریال اعتبار برای صیانت از منابع طبیعی و اجرای طرحهای جنگلکاری و آبخیزداری طی سال جاری خبر داد.
علی پیرمرادی در جلسه شورای اداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی اظهار داشت: این میزان اعتبار از محل اعتبارات افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی برای دو بخش جنگل و آبخیزداری اختصاص یافته است.

وی افزود: از محل فروش اموال مازاد مجموعه وزارت جهاد کشاورزی بالغ بر ۸۱۰ میلیارد ریال اعتبار به حساب صندوق حمایت از بخش کشاورزی و منابع طبیعی کشور واریز شده که باید با برنامه ریزی بتوانیم سهم استفاده مجریان و بهره برداران عرصه های منابع طبیعی از این صندوق را در سطح استان ارتقا دهیم.
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی ادامه داد: با تزریق اعتبارات مورد نیاز به این بخش و تشکیل تشکلهای مردمی در سطح عرصه ها شاهد اقدامات خوب و گسترده در راستای صیانت، توسعه عرصه های ملی و افزایش مشارکت مردمی در حفاظت از عرصه های طبیعی می شویم.
پیرمرادی یادآور شد: طی سال گذشته از محل اعتبارات افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی قانون ماده ۲۵، بیش از ۱۱۴ میلیارد ریال برای توسعه عملیات در دو بخش جنگل و آبخیزداری تزریق شده و ۱۰ میلیارد ریال از این اعتبار برای اجرای عملیات آبخیزداری و بقیه برای توسعه جنگلکاری اختصاص یافته است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، ادامه داد: این اداره کل با همت و تلاش کارکنان در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تمامی امکانات خود را به کار می گیرد.

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا