خانه / ( GIS - GPS - RS ) / ArcGIS 10.3 منتشر شد…
ArcGIS 10.3 منتشر شد…

ArcGIS 10.3 منتشر شد…

شرکت ESRI اخیرا نسخه جدید نرم افزار ArcGIS نسخه ۱۰٫۳ را منتشر کرد.

 Brian Peterson و Robby Deming برخی از ویژگی های جدید این نسخه را بیان کردند. این نسخه شامل اپلیکیشن های جدید و نوآوری هایی است که به کاربران در کشف، ساخت، استفاده و انتشار نقشه ها از هروسیله ای در هرجا و هر زمان را می دهد. ArcGIS pro به صورت ۶۴ بیتی عرضه شده که دارای موتور نمایش پیشرفته ای برای رندر و پروسس قدرتمند داده هاست که تا قبل از این نبوده است. در این نسخه شما در حالت های دو بعدی و سه بعدی می توانید طراحی و ادیت کرده و نقشه هایتان را تحت وب انتشار دهید و همچنین به صورت اشتراکی بر روی یک نقشه کار کنید.

111111

به همراه این نسخه webgis نیز منتشر شده که میتوانید به آسانی و با کمترین تلاش برنامه های تحت وب حرفه ای تولید کرده و منتشر کنید. همچنین می توانید برنامه های تحت وب کاملا شخصی توسط web appbuilder for Arcgis بسازید که به شما کمک می کند تا برنامه های منحصر به فردی را با یک خط کدنویسی تولید کنید. این برنامه های تولیدی توسط شما قابلیت اجرا بر روی هر وسیله ای را خواهد داشت.

22222

برای اطلاع از جزئیات بیشتر به توانید به این لینک مراجعه کنید.

333333

منبع: uforestry.ir

 

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا