خانه / اخبار و اطلاعیه / اجاره کردن کوه برای آشنایی با طبیعت
اجاره کردن کوه برای آشنایی با طبیعت

اجاره کردن کوه برای آشنایی با طبیعت

جان لی” خانم ۳۳ ساله ای است که تا چند سال پیش تدریس می کرد اما پس از مرگ همسرش پول بسیاری به او رسیده و حالا برای خرج این پول تصمیمات عجیب می گیرد. افرادی که پول خوبی کسب می کنند همیشه به دنبال تجربه متفاوت ترین ها می روند. به گفته قدیمی ها پول روی درخت سبز نمی شود اما با پول می توان درخت های بسیاری را خریداری کرد تا شاید کوچکترین کارها را با آن انجام دهیم.

“جان لی” خانم ۳۳ ساله ای است که تا چند سال پیش تدریس می کرد اما پس از مرگ همسرش پول بسیاری به او رسیده و حالا برای خرج این پول تصمیمات عجیب می گیرد. این خانم هفته گذشته یک کوه را اجاره کرد تا دخترش بیشتر با طبیعت آشنا شود!


این مادر قصد دارد تا ماهی ۵ هزار دلار را تنها صرف این کوه کند تا دخترش احساس آرامش و امنیت بالایی در طبیعت داشته باشد. همچنین کشاورزی که در مزرعش در این کوه قرار دارد نیز حالا تبدیل به معلم زیست و آشنا کننده بچه ها با گیاهان و میوه های مختلف شده است. 

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا