خانه / اخبار و اطلاعیه / پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی پروژه بین المللی جنگلداری و مرتعدرای مشارکتی بازفت
پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی پروژه بین المللی جنگلداری و مرتعدرای مشارکتی بازفت

پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی پروژه بین المللی جنگلداری و مرتعدرای مشارکتی بازفت

مشارکتی بازفت از سال ۸۹ شروع و در یک دوره پنج ساله در حال اجرا می باشد که تاکنون براساس ارزیابی های میان دوره ای و گزارش تیم ارزیاب بین المللی۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

2047730_878
علی محمد محمدی گفت: این پروژه با هدف استفاده از جوامع محلی در سه بخش توسعه جوامع روستایی، مدیریت جنگل و مرتع و توسعه ظرفیت های آموزش در حال اجرا می باشد.
وی، با اشاره به اهمیت این پروژه اظهار داشت: پروژه بین المللی جنگلداری و مرتعداری مشارکتی بازفت تاکید زیادی به حفاظت منابع طبیعی با توسعه و تنوع مشاغل مختلف و استفاده از ظرفیت های طبیعی و اقتصادی اجتماعی منطقه دارد.
محمدی گفت: توانمندسازی بهره برداران محلی و بکارگیری کلیه ذی نفعان و تغییر نگرش آنها در حفاظت از عرصه های مرتعی و جنگلی از دیدگاههای دراز مدت این پروژه است.
این پروژه در پنج منطقه پایلوت در بخش بازفت شهرستان کوهرنگ با همکاری آژانس همکاری های بین المللی ژاپن(Jica) و اداره کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری در دست اجرا است.

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا