خانه / اخبار و اطلاعیه / آغاز عملیات مرحله دوم جنگل قائم کرمان
آغاز عملیات مرحله دوم جنگل قائم کرمان

آغاز عملیات مرحله دوم جنگل قائم کرمان

معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت : هم زمان با هفته درختکاری ،عملیات احداث فاز دوم جنگل قائم کرمان در ضلع شمالی این مجموعه در مسیر آرامستان جدید آغاز شد.

2082330_678 (1)

 بنا به اعلام روابط عمومی شهرداری ،علی بابایی افزود : امسال با انجام عملیات درختکاری در ورودی مجموعه ی آرامستان جدید با کمک مردم ،کلنگ احداث فاز دوم مجموعه جنگل قائم در ضلع شمالی این مجموعه تفریحی گردشگری به زمین زده شد.

وی مسیر آرامستان جدید را قریب ۶۰۰ هکتار اعلام کرد و گفت : طی چند فاز عملیات درختکاری از ورودی تا محل آرامستان انجام می شود.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرمان نیز در حاشیه این مراسم با اشاره به هفته درختکاری ،گفت : در فاز اول این طرح حدود ۱۰هکتار از ورودی مجموعه و ۱۰ هکتار نیز در محل آرامستان جدید درخت کاشته شد.

ایمان سیف اللهی همچنین از کاشت ۵۰ هزار اصله درخت از ابتدای این ماه تاکنون در نقاط مختلف شهر کرمان خبر داد.

درباره سید امین خسروی

من سید امین خسروی دانش آموخته مهندسی آبخیزداری از دانشگاه ارومیه هستم و این تارنما رو جهت فراهم آوردن مرجعی برای دانشجویان رشته های منابع طبیعی و محیط زیست و کشاورزی با تاکید بر رشته های مرتع و آبخیزداری و جنگلداری برپاکردم. خوشحال میشم با ارائه نظراتتون و لینک ادرس ما در وبلاگ وسایتتون و ارسال پاورپوینت و تحقیقات کلاسیتون به ایمیل ما ،مارو در هر چه بهتر شدن سایت یاری کنید. ادرس ایمیل سایت: aminkhosravi1471@gmail.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

کد امنیتی مقابل را وارد نمایید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

رفتن به بالا